Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

168 views

Prawnik rozwód Poznań

04-05-2019,
Prawnik rozwód Poznań
Pierwsza rozprawa za 2 tygodnie z orzeczeniem o winie ex, jak sądzicie ile to potrwa? ? czy dam radę to przejść ...Obecnie nie mam prawnika. Pozew napisała mi radczyni prawna ale ostatecznie nie nie brałam jej do sprawy, teraz już mam wątpliowości. I być może potrzebuje prawnika. Ale jak już płacić to chciałabym rozsądnie normalne koszty ale też ktoś kto się przyłoży czy polecicie kogoś przy okazji? Do rozwodu z orzekaniem o winie to chyba trzeba?
04-05-2019,
Cvp: Prawnik rozwód Poznań
Długo jeśli chcecie z orzekaniem o winie, jeszce dłużej jeśli będziecie sobie robili na złość. Dobry prawnik z pewnością pomoże ale i tak nie spodziewaj się że zakończy się na 1 rozprawie. W Poznaniu sgłoś się do adwokat Monika Zawiejska albo Agnieszka Marciniak. Sprawdzone, polecane i kobiety więc będziesz miała lepszy kontakt
04-05-2019,
RE: Prawnik rozwód Poznań
Dasz radę ja miałam też z orzeczeniem o winie,bez adwokata co prawda na drugiej sprawie się zakończyło bo chodziło o dzieci ale wygraną i wolnością się cieszę od miesiąca. Więc powodzenia,trzymam kciuk
04-05-2019,
dzięki wielkie ? bo wiele osób mi odradzało bo szkoda czasu i zdrowia itp ale ja sie z nim nie mogę dogadać...2 lata mieszka z kochanką...Dziękuję za namiary na prawników będę dzwoniła
04-05-2019,
ja po 4latach dopięłam wkoncu sprawę do końca....17lat małżeństwa zakończone,też na początku się wahalam bo to stres,wyciąganie brudów z życia itp.no ale wkoncu stwierdziłam że to nie ma sensu dłużej żyć w tak toksycznym związku,,to bardziej mnie wykanczalo....skoro on już dwa lata mieszka z inną to po co tracić życie ...nie możesz się dogadać w kwestii dzieci czy czego??? p.s Mecenas to pani Katarzyna Moskwa bardzo ją polecam
04-05-2019,
Moja trwała 2 lata z orzeczeniem o winie trzy sprawy 25 lutego tego roku wszystko się skończyło.
04-05-2019,
moja sprawa traw już 18 miesięcy i spodziewam się , że potrwa jeszcze ze 2-3 lata. W Poznaniu, ale nie ma to związku z lokalizacją, tylko ze sposobu prowadzenia sprawy. Ja korzystałam z usług Błażeja Siwka i bardzo polecam. http://www.kancelariasiwek.com
04-05-2019,
moja też była w Poznaniu. I też miałam zastrzeżenia. Można było to wszystko skrócić, a tak to ponad 2,5 roku.
04-05-2019,
wiesz, ja mogę chodzić resztę życia, jest we mnie tyle cierpliwości, że dam radę, ale zwyczajnie szkoda mi życia, bo to kosztuje jednak nie mało emocji. Nawet złożyłem ex korzystną formę podziału majątku, bo ona zawsze była pazerna na kasę... a ona odebrała to jako akt mojej słabości. Dlatego bardzo dobrze mieć dobrego prawnika bo jesteś w stanie się wyplątać z tego
04-05-2019,
Moja też dwa lata....a potem ex złożył apelacje do Sądu wyższej instacji i następny rok czekania a w rezultacie po trzech latach wyrok został utrzymany w całości i nastapił rozwód

Skocz do:

adwokat, radca prawny, wrocław, warszawa, legnica | Kontakt | Wróć do góry | Wersja bez grafiki

Polskie tłumaczenie © 2007-2019 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2019MyBB Group.

theme by Saglam Kafa