Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

80 views

Przemoc żony wobec męża co robić

04-04-2019,
Przemoc żony wobec męża co robić
A co mam zrobić jak żona mnie leje i znieważa . zabrala dzieciaki i twierdzi że jak sie nie zacznę leczyć u psychologa to dzieciaków nie zobaczę. Aha i jeszcze każe mi płacić 2000 zł na dzieci i siebie.
04-04-2019,
Cvp: Przemoc żony wobec męża co robić
obdukcje zrób i nagrywaj babe, bo rzeczywiście Ciebie pskarży o przemoc i wsadzi do pierdla lub psychiatryka
04-04-2019,
Zgłosić na policję, złożyć wniosek o ustalenie kontaktów z dziećmi,ewent.o alimenty alimenty na dzieci ,jeśli nie masz zasądzonych.Przemyśl też pozew o rozwód.
04-04-2019,
Zacznij działać pierwszy zanim ona po dwie jakieś prawne kroki. Nie daj się odejdź od niej i staraj się o wychowywanie dzieci że względu na jej zachowanie o troskę o to na jakich ludzi ich wychowa
04-04-2019,
Punkt interwencji kryzysowej w Twoim mieście tam jest prawnik za darmo. Idź pomoże, napisać Ci pozew do sądu o rozwód .I w uzasadnieniu; POZWU proś o badania psychologiczne. Bo może się okazać, że przemoc to ona stosuje, względem dzieci również.
04-04-2019,
RE: Przemoc żony wobec męża co robić
Zgłaszaj to gdzie tylko możesz ,nie czekaj ,nie patrz na serce ,bo i tak ona to przekręci że jesteś katem i psychopatom w domu , miałem to w Szwajcarii , w listopadzie wylądowałem w więzieniu ,bo żona zgłosiła na policje że chciałem ją pobić,zabić ,mimo że były protokoły na Policji że mnie prowokuje ,policzkuje , lub dzieci same zostawia w domu i znika na kilka dni ,nie zgłaszałem bo bałem się że dzieci do bidula zabiorą ,taki kraj ,nie poddawaj się i walcz o swoje prawo do dzieci i dzieci do ojca.

Skocz do:

adwokat, radca prawny, wrocław, warszawa, legnica | Kontakt | Wróć do góry | Wersja bez grafiki

Polskie tłumaczenie © 2007-2019 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2019MyBB Group.

theme by Saglam Kafa