Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

3686 views

Przemoc i odebranie praw rodzicielskich ?

12-26-2017, 08:23 PM
Cvp: Przemoc i odebranie praw rodzicielskich ?
A sprawa o przemoc zalozona ?
12-26-2017, 08:28 PM
zalozona tylko spawa rozwodowa, w trakcie skladania dokumentow o jedna karna
12-26-2017, 08:52 PM
RE: Przemoc i odebranie praw rodzicielskich ?
4 sprawy - karana, rozwodowa, odebranie praw rodzicielskich bez jakiegokolwiek prawa do widzenia zdzieckiem , sądowy zakaz zblizania się i o usunięcie faceta z domu i zapewnienie mu osobnego mieszkania
12-27-2017, 12:57 AM
oczywiście -sprawa karna i cąłkowite pozbawienie władzy rodzicielskiej,sprawa wygrana,chyba ,ze był pijany,lub naćpany,to może być przesłanką do leczenia ,bo nie działał świadomie...Najmniej dostanie ograniczenie,ale raczej pozbawia go od razu,gdyz jego działanie zagroziło życiu matki i dziecka
12-27-2017, 01:24 AM
ta kobieta nie jest msciwym czlowiekiem i wiem, ze chcialaby zapewnic sobie i dzieciom bezpieczenstwo ale nie chcialaby szkodzic na przyszlosc mezczyznie....ale z tego co widze bez wyciagania brudow na zewnatrz nie da sie
12-27-2017, 01:26 AM
Kazde podniesienie reki na Kobietę jeszcze obecności dzieci to jest trauma dla nich na całe życie zresztą gdy podnosisz reke na Kobietę nie ma dla takiego goscia zadnego tłumaczenia nie ma argumentów
12-27-2017, 08:29 AM
No ja oczywiscie nie popieram zachowania tego mezczyzny. Zastanawia mnie tylko co sad na to. Przy rozwodzie, przy sprawach zwiazanych z dziecmi. co dalej z Ta kobieta czy bedzie zyc w strachu przed oprawca czy system bedzie w stanie ja chronic....
12-27-2017, 08:59 AM
Mojemu ex za przemoc fizyczna i psychiczną na spr rozwodowej sędzia nawet nie dała dojść do głosu i tez miał z automatu ograniczona władze rodzicielska.
Konsekwencją tego u niego jest, że po latach poszedł po rozum do głowy a ograniczenie władzy ciąży na nim, że bez mojej zgody nie może nawet odebrać dziecka ze szkoły nie mówiąc o innych rzeczach.
12-27-2017, 09:58 AM
Ale to chyba zalezy od sedziego prawda?? nieraz trzeba wystapic samemu o ograniczenie wladzy a nieraz sad robi to automatycznie i teraz nie wiem od czego to zalezy czy od sedziego czy od przpisow prawnych
12-28-2017, 12:18 AM
Miałam w pozwie zaznaczone, że chce ogr władzy.I sędzia nie robiła problemu. Nie rzadala opini z RDK czy też żadnych świadków. Wystarczyły jej obiekcje i notatki służbowe funkcjonariuszy z interwencji. Tez zależy na jakiego sędziego się trafi, jak ludzki to wie co i jak.

Skocz do:

adwokat, radca prawny, wrocław, warszawa, legnica | Kontakt | Wróć do góry | Wersja bez grafiki

Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018MyBB Group.

theme by Saglam Kafa