Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

1130 views

Radca prawny Gliwice - rozwód, podział majątku

12-30-2017, 06:02 AM
Radca prawny Gliwice - rozwód, podział majątku
Czekam mnie rozprawa o rozwód i podział majątku. Poradzcie czy warto jest wziąć radce prawnego? a może znacie kogoś z Gliwic lub Katowic kto nie zedrze ze mnie pieniędzy? Do podziału mamy mieszkanie na kredyt aktualnie ja z synkiem w nim mieszkam ale nie chce dalej tu mieszkać więc najlepszym wyjściem będzie sprzedaż ale czy do dnia sprzedaży mogę w nim mieszkać? Posiadamy też dwa auta zarejestrowane na niego. Poradzcie na co mam zwrócić uwage przy podziale? I czy jest możliwość że przy podziale z racji że to przy mnie jest synek mogę otrzymać większą część majątku?
12-30-2017, 06:50 AM
Cvp: Radca prawny Gliwice - rozwód, podział majątku
Jeżeli się nie możecie dogadać wtedy majątek powstały w trakcie trwania małżeństwa sąd dzieli po połowie oczywiście po wycenie biegłego .
Jeżeli możecie się dogadać wtedy majątek możecie dzielić jak wam się podoba tzn. Np 70 procent jedna strona a 30 druga.
Jest to ugoda zawarta między stronami potwierdzona przez sąd
12-30-2017, 06:55 AM
Cvp: Radca prawny Gliwice - rozwód, podział majątku
Sąd oceni jaki był wkład w budowanie majątku przez każdego z małżonków. Nie zawsze musi być 50-50.

Skocz do:

adwokat, radca prawny, wrocław, warszawa, legnica | Kontakt | Wróć do góry | Wersja bez grafiki

Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018MyBB Group.

theme by Saglam Kafa