Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

7512 views

Rozwód bo miłość wygasła czyli zdrada i co dalej

07-10-2016, 08:24 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-12-2016 06:11 AM przez Blu56.)
Rozwód bo miłość wygasła czyli zdrada i co dalej
Wczoraj moja żona nagle poinformowała mnie, że chce rozwodu. Zupełnie bez powodu - twierdzi, że miłość wygasła i chce się rozejść. Ma być szybko więc mówi, że to będzie rozwód bez orzekania o winie. Konkretny powód pewnie jeszcze jest w trakcie wymyślania. Wiem, że prawdopodobnie ma kochanka. Nie wierzyłem w to ale skoro ona wyjechała z takim czymś to pewnie ma. Nie ma szans na jakąkolwiek rozmowę - pytania pozostają bez odpowiedzi. Mamy dzieci. Nie chcę aby to się na nich odbiło. I teraz pytania czy gdy dostanę już pozew który podobno jest w trakcie składania to mogę wystąpić o jakiegoś mediatora czy muszę się zgadzać na rozwód, proponować w medjaci jakieś terapie małżeńskie?
07-11-2016, 03:36 AM
Cvp: Rozwód bo miłość wygasła
Kolego złą drogą idziesz i mówię Ci to jako człowiek który ma w tym doświadczenie. Po pierwsze jeśli nie pijesz, nie ćpasz, nie szlajasz się po kolegach, nie bijesz jej, nie jesteś gburem itp a ona mówi, że miłość wygasła i nie chce z Tobą gadać to po prostu ma kochanka i się z tym pogódź.

skąd wiem? Bo miałem identycznie.

Teraz tak - jeśli będziesz błagał, prosił, chciał ratować to uwierz mi działasz tylko na swoją niekorzyść - jeśli macie jakiś majątek, dzieci kobieta dostrzeże twoją słabość i wykorzysta wszystko co może przeCiwko tobie. Narazie jest rozwód bez orzekania o winie ale zapewne zaraz będzie z orzekaniem. Ja nawet tak bardzo chciałem ratować małżeństwo, że postawiłem nam 2 tygodniową wycieczkę aby " wszytko naprawić". Wiesz co z tego wyszło - a właściwie jak ona to przedstawiała - ZE JA WIEM ZE JESTEM ODPOWIEDZIALNY ZA ROZPAD TEGO ZWIĄZKU I CHCIAŁEM GO RATOWAĆ.

Taką właśnie wersję przedstawiła rodzinie i znajomym gdy ja z dobrego serca chciałem wszystko naprawić a ona miała jak się poźniej okazało bolca na boku.

Szcześliwie trafiłem do dobrego adwokata który przedstawił mi kilka reguł działania które tu przytoczę.

Może być tylko gorzej, nie będzie już lepiej nawet nie będzie tak samo - BĘDZIE GORZEJ. Pamiętaj, że teraz nie masz nic ratować tylko masz zadbać o swoje interesy. To już nie jest ta sama osoba którą znasz to zupełnie inna osoba która wykorzysta Ciebie aby ułożyć sobie przyszłe życie z nowym gachem u boku.

Nie daj się nabrać juz na teksty walczmy o nasze małżeństwo, postaraj się o to aby to odbudować itp to wszystko ściema. Może mieć jedynie słabsze dni gdy ten 2 będzie ją denerwował ale nie możesz dać się na to złapać. Nie możesz pokazać, że jesteś miękki- ZOSTANIE TO WYKORZYSTANE PRZECIWKO TOBIE!.

Nie wybaczaj, nie okazuj słabości bo oba to wykorzysta bezwzględnie. Jeśli już ostatecznie przekonasz się, że jest ten 3 nie daj się nabrać że to przez to że dużo pracowałeś i nie było Cie w domu a ona taka samotna. NIE I KONIEC.

2. ZABEZPIECZ SWOJE INTERESY - idź do adwokata, dobrego adwokata nie jakiegoś z przypadku co juz nie jeden rozwód przeprowadził. Masz być zdecydowany na rozwód a nie może tak a może nie. On Ci powie dokładnie jak działać - to BARDZO WAŻNE - ja dzięki temu uratowałem sporą cześć majątku i prawa do dzieci. Nie zwlekaj ani dnia. Poszukaj dobrego specjalisty w twoim mieści i idź. NIE MÓW JEJ TEGO. W momencie kiedy ona dowie się, że planujesz rozwód będzie robiła wszystko aby to był rozwód z twojej winy i abyś to ty cierpiał jak najbardziej. Jeśli myślisz, że przecież moja żona taka nie jest.

Każde twoje zachowanie zostanie wykorzystane przeciwko tobie. Wyjście do kolegi, wrócenie po pijanemu, rozmowa z koleżanką z pracy - wszystko to będzie wykorzystane przeciwko Tobie na pewno. Pilnuj swojego telefony, komputera, facebook-a - jeśli nawet masz tam jakieś stare rozmowy które mogą rzucić cień podejrzenia choć tak naprawdę to zupełnie normalne rozmowy i tak je wykasuj. Zmień hasła, zmieniaj je co 2 dni itp

Wspólne konta, limity na kartach itp - nie miej złudzeń skoro jej „miłość wygasła” to zabezpiecz swoje interesy. Tak wiem ale ona to wszystkim rozpowie ale spokojnie akcja oczerniania ciebie i tak się zacznie. Juz od pierwszej rozprawy gdy ludzie się dowiedzą o rozwodzie to na pewno a wcześniej wśród rodziny i znajomych a także dzieci. Będzie szukała świadków.

Tak tak w dużym skrócie. IDŹ DO ADWOKATA to dokładnie się dowiesz co robić a czego nie robić, jak najczęściej działają kobiety w takich sytuacjach. Ci adwokaci co robią setki spraw rozwodowych doskonale widzą jak one będą działały. Powodzenia
07-11-2016, 10:13 PM
sąd nie będzie utrzymywał małżeństwa bo ty się nie zgadzasz. zbada dowody fakty i wyda wyrok. Być może zasadzi separacje a następnie będzie orzeczony rozwód. Nie oszukuj się, ja też uważam, że musi być ktoś trzeci. Zadbaj o swoje interesy.
07-11-2016, 11:53 PM
Rozwód jest ciężki dla każdego pod względem psychicznym - czy z orzeczeniem o winie czy też bez zamykamy za sobą pewien etap w życiu najczęściej bardzo niespodziewanie . Robi straszny syf w głowie, więc pierw lepiej spróbować separacji. Po kilku miesiącach obie strony mogą żałować i inaczej podchodzić do sprawy. Jeżeli nie było zdrady to może naprawić związek. Ale jeśli faktycznie jest kochanek na boku to nie ma co tego przeciągać bo skończy się to jeszcze gorzej dla nas dla dzieci

A co do samego rozwodu, to moim zdaniem najważniejsze właśnie wypłacać gotówkę i pilnować telefonów, komputerów, maili. Wiadomo, że jak się zbliża do takiego zakończenia można łatwo głupotę popełnić.

Nawet głupie zachlanie z kumplami może się skończyć tym, że żona zrobi Ci fotkę i później w sądzie będzie się tłumaczyła że to TY jesteś winien. Bo piłeś, ona była twoją sprzątaczką, kucharką a TY nic nie dawałeś od siebie.
07-12-2016, 12:25 AM
RE: Rozwód bo miłość wygasła
ZDRADA to najczęstsza przyczyna rozwodów ale panowie nie tylko kobiety tak postępują! Ja mogę powiedziać dokładnie to samo o Was. Jestem juz po rozwodzie z orzeczeniem o winie po tym jak mój mąż mnie zdradził. Najlepsze cyrki zaczynają się jednak potem jak dochodzi do podziału majątku, u mnie już trwa to 2 lata i nic nie jest tak ważne dla mojego byłego już męża jak kasa. Gra nawet dobrem dzieci. Przeszukania, zabieranie telefonów, komputerów to przecież była codzenność a wystarczy tylko odrobina kultury i uczciwości aby rozstać się normalnie inaczej to wam nawet najlepszy prawnik na świecie nie pomoże. Rozwód będzie trudny i bolesny dla każdej ze stron jak nie umiecie się zachować i twierdzicie - że ona tylko w domu siedziała z dziećmi a ja cały majątek zarobiłem. Zapominacie oczywiście, że wychowanie dzieci i dbanie o wasz dom to praca często dużo cięższa niż prowadzenie waszej firmy. pozdrawiam
07-12-2016, 04:19 AM
Nie chce z Tobą mieć kontaktu to nie. Nie nalegaj zachowuj się normalnie ale obserwuj ją uważnie. Jeśli ma kochanka to postaraj się zlokalizować jakieś dowody na zdradę to przed sądem łatwo będzie Ci wygrać sprawę z jej winy, macie dzieci to takie dowody mogą też wpłynąć na to kto dostanie opiekę nad dziećmi.
07-12-2016, 04:28 AM
A od kiedy to zdrada przesądza o rozwodzie z winy małżonka który zdradził?? > nie dalej jak rok temu mój znajomy rozwodził się właśnie z powodu zdrady. Wniósł do sądu pozew i chciał orzeczenia o winie żony która go zdradziła a sąd orzekł rozwód z winy obopólnej
07-12-2016, 05:58 AM
RE: Rozwód bo miłość wygasła
Dziekuję za wszystkie rady. Zwłaszcza johnqq7 ! Dziś sytuacja już jest jeszcze inna. Jestem wrogiem nr 1, z tego co się orientuje to otrzymam jednak pozew z orzekaniem o winie a cała akcja będzie walką na śmierć i życie. To raczej pewna informacja bo otrzymałem ją od osoby z jej otoczenia. Nie wiem co się dzieje ale macie racje już czas aby zadbać o swoje sprawy. johnqq7 Z TEGO CO CZYTAŁEM TO CHYBA MIAŁEŚ DOBREGO ADWOKATA OD SPRAW ROZWODÓW - CZY MOŻESZ DAĆ MI NAMIAR???? jeśli ona idzie na całość to zamierzam już nawet jutro zgłosić się do najlepszego prawnika. Powiedziała, dziś ze jeszcze się tego nie spodziewam ale ona będzie żyła z moich alimentów i zabiera dzieci. Nie wiem czy ta kobieta zwariowała?? ale to juz nie istotne. PROSZĘ O NAMIAR PILNIE.
07-12-2016, 06:10 AM
Dokładnie abyś się nie zdziwił!! nie bądź zbyt pewny siebie i idz do prawnika od rozwodów to, że ty zostałeś zdradzony przez żonę nawet jak masz twarde dowody to wcale nie przesądza że dostaniesz rozwód z jej winy. proponuję lekturę ale tylko informacyjnie co innego poczytać z necie a co innego pogadać ze specjalistą i mu opisać dokładnie jak się sprawy mają http://sprawy-rozwodowe.info/czy-w-przyp...-zdradzil/
07-12-2016, 06:20 AM
Cvp: Rozwód bo miłość wygasła czyli zdrada i co dalej
DOBRY ADWOKAT TO PODSTWA. nie oszczędzaj. ja bym na twoim miejscu też nie czekał na pozew tylko sam wykonał pierwszy krok. Blu56 napisz skąd jesteś to pewnie ktoś podrzuci namiary na dobrego prawnika od rozwodów z twojego miasta.

Skocz do:

adwokat, radca prawny, wrocław, warszawa, legnica | Kontakt | Wróć do góry | Wersja bez grafiki

Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017MyBB Group.

theme by Saglam Kafa