Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

1485 views

Rozwód mąż uzależniony od narkotyków

08-01-2016, 06:41 AM
Rozwód mąż uzależniony od narkotyków
Poważnie zastanawiam się nad rozwodem. Mój mąż już odkąd się znamy lubił popalać sobie ze znajomymi trawkę. Robił to na imprezach później także po pracy w domu. Od jakiegoś czasu ok roku powiedziałam, że się na to nie zgadzam i niby to przestał. Jednak wiem, że po kryjomu sobie popala na pewno. Ostatnio wydaje mi się, że zaczął brać coś jeszcze - bywa agresywny, ma dziwne nastroje, nieraz jakieś leki. Gada od rzeczy. Gdy pojechaliśmy teraz na wakacje wydaje mi się, że mu się skończyły narkotyki i wpadał dosłownie w szał z byle powodu nawet przy dzieciach. Może to dużo może nie ale jak na mnie za dużo. Pytanie jakie dowody muszę przedstawić przed sądem aby był rozwód z winy męża. To będzie trudno bo tak jak wspomniałam się ukrywa z nałogiem.
04-28-2017, 11:43 PM
Cvp: Rozwód mąż uzależniony od narkotyków
Temat trochę stary więc zapewne dla ciebie już nie aktualny ale może komuś się przyda. Po pierwsze musisz wiedzieć od czego zależy ustalenie winy w rozwodzie a o tym jest tutaj http://sprawy-rozwodowe.info/jak-udowodn...ozwodowym/ . Następnie także na tym blogu znajdziesz informacje jak się bronić przed przemocą domową

Skocz do:

adwokat, radca prawny, wrocław, warszawa, legnica | Kontakt | Wróć do góry | Wersja bez grafiki

Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017MyBB Group.

theme by Saglam Kafa