Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

108 views

Rozwód z orzekaniem o winie czy za porozumieniem stron?

11-08-2017, 07:50 AM
Rozwód z orzekaniem o winie czy za porozumieniem stron?
Witam jestem po wstępnym spotkaniu z adwokatem do jutra mam podać decyzję cz rozwód z winy męża czy za porozumieniem stron. Decyzja jest bardzo ciezka.Mam dowody na zdradę męża ale nie wiem czy to wszystko jest warte tego stresu. To mój mąż chce rozwodu ale ostrzegł mnie ze nie zgodzi się z jego winy ale czy ma do tego prawo. To on nas zostawił to on miał kochanki to on robił długi. Moja wina jest chyba tylko to że byłam z nim po mimo wszystko i nie zobaczyłam tego wcześniej albo nie chciałam tego widzieć. Mieszkam w małej miejscowości pod Warszawą i tu każdy wszystko wie ale nikt nie chce powiedzieć mi tego w prost choć spora grupa ludzi wie że ma dziecko każdy się boi aby nie był za świadka i ja to rozumiem. Proszę doradzić podpowiedzieć co mam robić. Czy przy rozwodzie za porozumieniem stron potrzeba mi postronnych świadków. Czy wystarczą mi moi rodzice bo na dobrą sprawę wszystko odbywało się w czterech ścianach czy długi z przed lat mogą też być jakimś dowodem. Dodam tylko że dziwnym trafem zginęły mi dokumenty które go obciąży. Proszę pomóżcie piszcie jak wyglądają rozprawy jakie pytania zadaja
11-12-2017, 04:09 AM
Cvp: Rozwód z orzekaniem o winie czy za porozumieniem stron?
Właśnie ostatnio miałam wyrok sądu okręgowego w sprawie rozwodu wina z obu stron trafiłam na podlego sędziego od początku czułam się przegraną miałam identyczną sytuację jak Ty nie poddaje się nadal złożyłam apelację czego i tobie życzę miałam 12spraw sądowych i 15 świadków i mocne dowody i co nic dalej walka

Skocz do:

adwokat, radca prawny, wrocław, warszawa, legnica | Kontakt | Wróć do góry | Wersja bez grafiki

Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017MyBB Group.

theme by Saglam Kafa