Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

1856 views

Rozwód z policjantem

05-06-2017, 06:37 PM
Rozwód z policjantem
Rozwód z policjantem, jakieś rady? Póki co to mowo, ze zrowna z ziemia i zabierze dzieci, a ze mnie zrobi psychopatke.
05-06-2017, 09:30 PM
Cvp: Rozwód z policjantem
Policjant czy nie - mój też to powtarza - dokładnie tak samo. Nie przejmuj się . Nikt nie odbierze Matce dzieci.
05-06-2017, 09:44 PM
Jak nie jesteś psychopatka to nie masz się co bać. Na czyjeś choroby psychiczne trzeba mieć dowód w postaci opinii biegłych psychiatrów. Opowiadanie przed sądem historii bez pokrycia w namacalnych dowodach jest bezwartosciowe.
05-06-2017, 11:32 PM
RE: Rozwód z policjantem
Nie jestem, ale on grozi ze znajdzie swiadkow, ze ja mu wmawiam, ze on mnie zdradza. Lewy tel który znalazłam zabrał mi wiec i dowodów nie mam.
05-06-2017, 11:48 PM
moj ex tez tak mowil ze jestem psychopatka ze nic nie potrafie ze mnie zniszczy zabierze dzieci tesciowa mnie zastraszala ze znajda swiadkow i oplaca ich zeby zeznawali przeciwko mnie a co do czego to ex nawet na sprawie rozwodowej sie nie pokazal bo sie bal konfrontacji i sprawa wygrana dzieci sa przy mnie
05-06-2017, 11:59 PM
Skontaktuj się z Biurem Spraw Wewnętrznych odpowiedniej do miejsca zamieszkania Komendy Wojewódzkiej Policji. Policjant uwierz mi ma podwójnie przej.... bo poza odpowiedzialnością karną może narazić się jeszcze na odpowiedzialność dyspylinarną.
05-07-2017, 12:14 AM
RE: Rozwód z policjantem
Radzę Ci ciągle nagrywać, wszystkie rozmowy, jako gość robiący w firmie, wie doskonale jakie sztuczki na Tobie stosować. Zapewne nie raz bedzie robił triki na pograniczu prawa, aby Cie w cos wkopac. Uważaj na wszystko, na ulicy jesli jeszcze chłopaki za Tobą nie jeżdżą, to niebawem zaczna, tylko po to by na czyms Cie złapać.

Skocz do:

adwokat, radca prawny, wrocław, warszawa, legnica | Kontakt | Wróć do góry | Wersja bez grafiki

Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017MyBB Group.

theme by Saglam Kafa