Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

4560 views

Trudna sprawa rodzinna - adwokat warszawa

04-10-2014,
Trudna sprawa rodzinna - adwokat warszawa
witam,
szukam radcy prawnego lub adwokata, dość trudna sprawa - chodzi o przemoc żony na mnie. zastanawiam się do jakiej kancelarii się zgłosić... znajomy poleca p. M. Książek, ale nie wiem, czy nie wolałbym faceta...
04-10-2014,
Cvp: Trudna sprawa rodzinna - adwokat warszawa
Radca prawny to prawnik niższej klasy niż adwokat, to komunistyczny wymysł. Poza tym radca prawny nie może występować w sprawach karnych a w sprawach rodzinnych radcowie występują dopiero od roku 2005 r., zatem brak im doświadczenia w tego typu sprawach.
04-10-2014,
Ciekawy podział Pan prezentuje: nie sądziłam, że prawników się ocenia w ten sposób. Radcy prawni nie są niższej klasy, ten zawód stworzony został właśnie po to by zajmować się nieco innymi rzeczami niż adwokatura, która jednak jest tak pazerna, że nikogo nie chce dopuścić do koryta.
04-10-2014,
Radca prawny i prawo rodzinne, ciekawe. Radcowie prawni nie mają pojęcia o tej gałęzi prawa i się nią nie zajmują. To tak jakby lekarz ogólny prowadził operacje na otwartym sercu. Radca prawny (wytwór komunizmu) jest stworzony do pisania ambitnych nakazówek.
04-10-2014,
Adwokaci wpisali się w rozwój polskiej demokracji w przeciwieństwie do radców prawnych
04-10-2014,
Poczytaj na tej stronie http://www.rozwod24.info - dowiesz się wszystkiego także jak wybrać adwokata
04-06-2019,
Osobiście uważam, że zupełnie nie ma znaczenia czy wybierzesz adwokata czy radcę prawnego, mężczyznę czy kobietę - musi to być dobry prawnik z wieloletnim doświadczeniem to jest najważniejsze. Unikamy młodych prawników bo oni nie mają jeszcze doświadczenia

Skocz do:

adwokat, radca prawny, wrocław, warszawa, legnica | Kontakt | Wróć do góry | Wersja bez grafiki

Polskie tłumaczenie © 2007-2019 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2019MyBB Group.

theme by Saglam Kafa