Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

2406 views

Zabezpieczenie od męża, że będzie płacił na gospodarstwo domowe

11-30-2013,
Zabezpieczenie od męża, że będzie płacił na gospodarstwo domowe
Witam, bardzo proszę o pomoc.
jestem z mężem 3 lata po ślubie, mamy wspólny kredyt na jeszcze 27 lat. zadłużenie wobec banku jest większe niż wartość nieruchomości.
Mąż ma sie wyprowadzic z tego mieszkania( ma wynajac pokoj bo nie chce tu mieszkac), toczy się wobec niego postępowanie za znęcanie sie nade mną. Bił mnie i zdradzał. ma założona niebieska karte, jest wojskowym. Chciałam zawrzec umowe u notariusza aby dokładał się do wspólnego gospodarstwa domowego, powiedział ze podpisze mi cos takiego jesli podpisze rozdzielczosc majatkowa. nie zgodziłam sie na to, ale taka umowe ma mi podpisac w domu przy swiadku, nie wiem czy jest to jakies zabezpieczenie dla mnie. jest w stanie płacic mi kazda kwote abym tylko nie złozyła zawiadomienia o znecaniu, poniewaz boi sie ze straci prace, ale nie wie o tym ze te zawiadomienie zostało złozone. w przelewach które ma mi płacic na konto w tytule ma wpisac, iz jest to z tytułu zapłaty za kredyt. co robic aby sie zabezpieczyc, i gdy straci prace i nie bedzie w stanie płacic na kredyt i utrzymanie mieszkania, kredyt jest na nas dwoje, czy taka umowa podpisana miedzy nami w domu to jest jakis dowod ze zgodził sie na płacenie?

Skocz do: