Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

2354 views

odebranie ojcu praw do dziecka

07-09-2016, 06:47 AM
odebranie ojcu praw do dziecka
Witam,

mam 25 lat i 2 miesiące temu urodziłam córeczkę. Niestety nie mogę się porozumieć z ojcem dziecka. Dziecko nosi moje nazwisko, czyli nazwisko matki, ale ojciec dziecka jest jak najbardziej wpisany w akta urodzenia dziecka. Pierwsze moje pytanie, czy istnieje możliwość zmiany nazwiska dziecka, np. przez jego ojca.
Z ojcem dziecka nie jestem już od narodzin córki. Przez całą ciąże towarzyszyły awantury, były partner leczył się na nerwicę i napady lękowe, chodził na terapię i brał leki. Przed i w czasie ciąży nadużywał alkoholu, zaczynał pić w piątek i kończył w środę następnego tygodnia. Przez cały okres naszego wspólnego mieszkania, utrzymywałam nas, rachunki, jedzenie. Chciałabym wystąpić o alimenty o ograniczenie praw rodzicielskich, jakie mam prawa? Co mam robić?
07-10-2016, 04:00 AM
Cvp: odebranie ojcu praw do dziecka
Zgłosić się do adwokata - zapłacić 200zl za poradę - niewiele a zyskać można wiele
07-15-2016, 09:32 AM
Dokładnie sprawa skomplikowana wieloaspektowa, nie szukaj pomocy na forum tylko u adwokata tym bardziej gdy chodzi o dziecko
07-16-2016, 09:08 AM
Dokładnie poczytać w internecie możesz do prawnika iść musisz - może ten artykuł się przyda http://www.blog-adwokatpawelborowski.pl/...cielskiej/

Skocz do:

adwokat, radca prawny, wrocław, warszawa, legnica | Kontakt | Wróć do góry | Wersja bez grafiki

Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017MyBB Group.

theme by Saglam Kafa