Adwokat, Radca Prawny, Opinie, Porady Prawne

Pełna wersja: Adwokat prawo pracy Wrocław
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
poszukuję dobrego adwokata lub kancelarii adwokackiej z Wrocławia która specjalizuje się i ma doświadczenie w sprawach o udowodnienie mobbingu oraz uzyskanie odszkodowania od pracodawcy za mobbing. Czy jest jakaś kancelaria która specjalizuje się w tego typu sprawach. Sprawa będzie dość poważna ponieważ pracuję w dużej korporacji która ma duży sztab praników ale ja mam odpowiednie dowody.
Dzień dobry, także mam bardzo poważny problem z moim pracodwcą oparty na mobingu. Bardzo proszę o informację do której kancelarii we Wrocławiu można się zwrócić aby sprawa była poprowadzona dobrze. Utrata pracy wiąże się dla mnie z utratą środków do życia a tak się stanie. W pracy nie mogę też już zostać bo jestem na skraju załamania nerwowego Sad
Oj mobbing to bardzo delikatny temat. Zdobądź jak najwięcej informacji na ten temat zanim wybierzesz się do adwokata bo tu pewnie od razu dostaniesz informacje o możliwości wygranej w sądzie ( wiadomo większe wynagrdzenia dla prawnika). Zobacz przede wszystkim czy będziesz w stanie udowodnić ten mobbing http://www.blog.wybierzprawnika.com/mobb...udowodnic/
Dokładnie mam tak jak w tym artykule. Potrzebuje dobrego prawnika moja firma to międzynarodowa korporacja takie sprawy są zamiatane pod dywan. Moj szef który mnie mobinguje dostanie na pewno najlepszego adwokata z jednej z dużych warszawskich kancelarii bo korzystamy z ich usług. Potrzebuję adwokata który się temu przeciwstawi.
Wysłałem ci na prv informacje o dobrej kancelarii od prawa pracy z tym, że oni robią nam obsługę prawną firmy no ale na prawie pracy to się znają konkretnie
Dlaczego na prv. Także szukam dobrego adwokata od prawa pracy. Z tego co widzę wątek jest z 2015 r. mam prośbę do autora tematu jeśli faktycznie skorzystał z usług prawnika o informacje jak poszło i czy warto było?
Głównym problemem z mobbingiem jest fakt, że pomimo nagrań, kilkunastu świadków, 3 opini psychologów i biegłych psychiatrów itp. Sędzia w sądzie pracy ma w nosie pracownika mobbingowanego. Rację ma tylko PRACODAWCA. Moja sprawa ciągnie się już ok 3 lat i pomimo dowodów pisemnych, nagrań, opini 2 kompletów biegłych, którzy byli powołani przez Sąd i wydali opinię na moją korzyść Sędzia robi wszystko aby przeciągać sprawę i wydać wyrok niekorzystny dla mnie. Przez całasprawę Sedzia faworyzował świadków Pracodawcy,podawał za nich oczekiwane odpowiedzi i zastraszał oraz krzyczał na moich świadków. Sedzia również zmieniał sens wypowiedzi świadków - dyktując protokolantce inne zdania do protokołu. Ostatnio nawet odmówił zapłaty biegłym za wydaną opinię.
(10-17-2017 07:47 AM)Perseusz napisał(a): [ -> ]Z tego co widzę wątek jest z 2015 r. mam prośbę do autora tematu jeśli faktycznie skorzystał z usług prawnika o informacje jak poszło i czy warto było?

witajcie. Moja sprawa zakończyła się pozytywnie dla mnie - warto walczyć o swoje chociaż są chwile załamania i depresji. W tym czasie przerobiłam 2 adwokatów i zdecydowanie najbardziej mi pomógł i jeśli chodzi o prawo pracy posiada ogromną wiedzę adwokat Borowski ( namiar http://www.kancelaria-prawa-pracy.wroclaw.pl ) Jeśli macie problem z zakresu prawa pacy to naprawdę polecam.
też słyszałem o nim że niby dobry. Jak z cenami u tego adwokata?
Jak sobie przeanalizujesz dokładnie temat to adwokatów specjalizujących się w prawie pracy we Wrocławiu tak naprawdę masz raptem 3. Wiadomo każdy pisze, że zajmuje się prawem pracy ale to nie jest wcale proste zadanie i wyspecjalizowane kancelarie raczej się cenią. Tak więc nie spodziewaj się niskich stawek ale u tych 3 masz wszędzie podobnie.
Stron: 1 2
Przekierowanie