Adwokat, Radca Prawny, Opinie, Porady Prawne

Pełna wersja: Adwokat od prawa pracy w Warszawie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam

Poszukuję dobrego prawnika w dziedzinie Prawa Pracy w Warszawie.
Chodzi o sprawę niewypłacenia przez pracodawcę wynagrodzenia za wykonaną pracę w nadgodzinach oraz odszkodowanie za bezprawne zwolnienie po tym jak zacząłem się domagać swego.

Rozchodzi się o sporą kwotę

Możecie kogoś polecić, kto dobrze zna się w takich sprawach??

proszę o jakieś info tutaj lub na PW

Pozdrawiam
Najpierw to idź do PIP-u. Tam nie będziesz musiał płacić za poradę i
pomoc. Pójdą do tej Twojej pracy i wszystko skontrolują.
Polecam się, napisz o co chodzi na prv bo masz już zapchaną skrzynkę Wink
wszelkie polubowne sposoby dogadania się zawiodły i potrzebuje kogoś kto by tam na miejscu reprezentował dwóch poszkodowanych ludzi jest o co powalczyć bo w sumie chodzi o 80 000 zł - proszę O OPINIE o jakimś dobrym adwokacie od prawa pracy z Warszawy. nie odpuszczę tego tematu i chciałbym aby reprezentował mnie w sądzie ktoś naprawdę obcykany w prawie pracy!
Ja też od kilku dni poszukuję dobrej kancelarii adwokackiej w warszawie od prawa pracy ale jest ciężko. dobrzy prawnicy którzy mają dobre opinie nie chętnie biorą sprawy z prawa pracy bo z nich kasa jest stosunkowo mała w porównaniu do innych spraw. Ci co w ogóle nie mają klientów to chętnie ale odniosłem wrażenie, że będą uczyli się na mojej sprawie i ja na obecnym etapie zaangażowania w temat wiem więcej od nich. Jak by ktoś był uprzejmy podrzucić dobre namiary to byłbym wdzięczny.
Pilnie potrzebuję namiary na dobrego prawnika do prawa pracy. Prowadzę firmę pracownik najpierw się zwolnil a teraz wykorzystuje moje kontakty handlowe w firmie którą sam założył
wpisz w google ADWOKAT PRAWO PRACY WARSZAWA, umów się z 3-4 adwokatami lub radcami prawnymi na niezobowiązującą rozmowę o honorarium, krótko przedstawisz sprawę bez wydawania porady prawnej i będziesz miał wszystko jak na dłoni. Co do konkretnego prawnika podejmij decyzję po spotkaniach, merytorycznie raczej wszyscy są porównywalni, ważne abyś ty miał do prawnika zaufanie i dobry kontakt z nim.
Wybieranie losowych adwokatów z google jest raczej ryzykowne. poczytaj też rankingi i opinie i dopiero podejmij decyzje. Zobacz np: http://adwokaciranking.pl tam masz sporo kancelarii z Warszawy
Z tymi rankingami to byłbym ostrożny - tu jest to fajnie opisane http://www.blog.wybierzprawnika.com/rank...iarygodny/
(10-04-2017 )1Nuulka napisał(a): [ -> ]wpisz w google ADWOKAT PRAWO PRACY WARSZAWA, umów się z 3-4 adwokatami lub radcami prawnymi na niezobowiązującą rozmowę o honorarium

Tak tylko że każda sensowna kancelaria już pierwsze spotkanie traktuje jako poradę i inkasuje od 200 do 400zł. Tak wiem, że są tacy co za darmo ale interesuje mnie mocny adwokat a nie świeżak. Dlatego nie chce w ciemo. Najlepiej jak by się odezwały osoby które wypowiadały się w tym wątku na początku przecież to było ponad 2 lata temu i powiedziały kto ich sprawy prowadził?
Stron: 1 2
Przekierowanie