Adwokat, Radca Prawny, Opinie, Porady Prawne

Pełna wersja: ADWOKAT WROCŁAW ALIMENTY I ROZWÓD
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam.Czy w pozwie o rozwód mogą zawierać się także alimenty oraz widzenia z dzieckiem???
Chciałabym bez orzekania o winie ze względu na to,że nie mam czasu wyciągać ileś miesięcy brudòw, poza tym stan zdrowia nie pozwala mi na to. Do tego mam 9 letnie niepełnosprawne dziecko. W przypadku jednak gdy nie da się po dobroci to proszę na wszelki wypadek abyście wskazali do którego adwokata we Wrocławiu warto iść ze sprawą o alimenty na mnie i na dziecko oraz rozwód?
Tak, ja tak właśnie miałam. Wszystko w 1 pozwie i zostało ustalone na 1 rozprawie ale bez orzekania o winie
Czyli mam napisać,że chce bez orzekania oraz ująć wszystko w pozwie
Nie powiem Ci, co masz napisać :-). Ale tak, ja miałam wszystko w pozwie, zaproponowaną kwotę alimentów i propozycję dot. widzeń.
Pani pisała sama pozew czy może lepiej iść do adwokata?
Tylko nie pani :-). Skorzystałam z adwokata, sama chyba bym sie nie była w stanie do tego zabrać nigdy, poza tym adwokat napisał to kawa na ławę = bardziej skutecznie. Ja bym owijała w bawełnę itd, bo nie potrafię wyviagać brudów do ludzi, masakra.
Myślę że chyba dojrzałam aby zakończyć te nieudane małżeństwo
Ale adwokaci sa drodzy, nie da się ukryć ale moim zdaniem warto.
A czemu nie chcesz z orzekaniem?? Jak chcesz utrzymac sie z zasilku i alimentow? Nie da sie kochana ... Alimenty mam juz dwa lata i gdyby nie rodzice u ktorych mieszkam nie wiem co bym zrobila bo nie stac mnoe na wynajem.... Dlatego postanowilam z orzekaniem zeby placil alimentu i na mnie nie moge podjac pracy bo mloda wymaga opieki 24 h. No ale to w sumie kazdego decyzja
Moje dziecko też wymaga takiej opieki,sęk w tym że nie mam siły toczyć wojen a wiem że zrobi mi piekło z tego rozwodu bo jest nieobliczalny. Poza tym jeszcze nie wiadomo może być tak, że nie zgodzi się na rozwód bez winy gdy złoże wniosek i będzie chciał rozwodu z mojej winy
Stron: 1 2
Przekierowanie