Adwokat, Radca Prawny, Opinie, Porady Prawne

Pełna wersja: Kochanka świadkiem w sprawie o rozwód
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Może będziecie w stanie odpowiedzieć mi na pewne pytanie. Podjelam decyzje o rozwodzie. Mój mąż mnie zdradzal. Wyprowadził się do kochanki kiedy byłam w 3 miesiącu ciąży. Sprawę chce przeprowadzić z jego winy i teraz mam pytanie. Czy warto wziąć na świadka kochanke? Znam jej dane. Co więcej mam kontakt do jej chyba już byłego męża który również kontaktowal się ze mną by mi powiedzieć ze jego zona zdradza go z moim mężem.
Podobny temat. Jestem na początku drogi i nie wiem za bardzo co mnie czeka. Mój mąż mnie zdradzał od ok. 2 lat, ODSZEDŁ mówiąc, że to niezgodność charakterów. Ja zdobywałam kolejne stopnie w karierze zawodowej i naukowej, ślęczałam nad książkami a on zajmował się obcymi kobietami. nie mam znajomych, jestem samotnikiem zajmującym się sprawami nauki i pracy. Jak mu udowodnić zdradę przed sądem? Wynajęty detektyw potwierdził zdradę, mam zdjęcia z zażyłości z inną kobietą oraz jej dane. czy to wystarczy?
Zależy co jest w raporcie. Ale z reguły wystarcza.
(06-11-2018 )Horendaly napisał(a): [ -> ]Ja zdobywałam kolejne stopnie w karierze zawodowej i naukowej, ślęczałam nad książkami a on zajmował się obcymi kobietami. nie mam znajomych, jestem samotnikiem zajmującym się sprawami nauki i pracy.

Sama sobie odpowiedzialas.detektyw to dowód.. zawsze wina leży po obu stronach .; ) tylko kobiety mają tak że nigdy w sobie nie widza; ). poświęciła rodzinę dla jak to napisalas"kariery"
Ale po co brać na świadka kogoś kto na bank nie będzie po twojej stronie? Co innego jeśli masz też kontakt z jeszcze jedną kochanką i kochanka dowie się że też była zdradzana to wówczas może być ciekawie Big Grin
Czy jest opcja aby taka osoba odmówiła składania zeznań przed sądem ?
Przekierowanie