Adwokat, Radca Prawny, Opinie, Porady Prawne

Pełna wersja: ADWOKACI WARSZAWA RANKING
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
DLA dobra nas wszystkich myślę, że warto tu zrobić ranking adwokatów z warszawy z uwzględnieniem ceny, zaangażowania w sprawę, skuteczności, jakości wystąpień w sądzie oraz podać plusy i minusy danych adwokatów. Z pewnością pomoże to wielu poszukującym bo adwokatów jest sporo a wybór bardzo trudny
niby jak miałby wyglądać ten ranking - jedna osoba miała adwokata wygrał sprawę i jest zadowolona, druga też miała adwokata wygrał sprawę i też jest zadowolona - jak ocenić który adwokat jest lepszy?
a są jeszcze sprawy które są z góry do wygrania o ile adwokat zachowa elementarne standardy postępowania - poza tym jeśli robić juz ranking to zdecydowanie trzeba by podzielić wg gałęzi prawa np: dobry cywilista, dobry karnista, dobra obsługa spółek itp.
a do cywilnego i rozwodów w Warszawie do kogo najlepiej?
Jak szukasz dobrego adwokata to poczytaj sobie opinię użytkowników np na http://www.wybierzprawnika.com albo porostu wpisz w Google adwokat warszawa opinie i zobacz kogo polecają. Uważaj tez na opinie typu super adwokat wygrywa wszystko i inne naciągane bo adwokaci sami siebie też lubią polecić ;-)
Bardzo proszę o udzielenie odpowiedzi który adwokat legitymuje się dobrymi opiniami i do którego warto iść w sprawie o rozwód i alimenty? Córka pilnie potrzebuje takiej informacji
O kurde udało ci się odkopać temat z przed 3 lat Big Grin
Przekierowanie