Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  

Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 817
» Najnowszy użytkownik: Amelia Jonc
» Wątków na forum: 253
» Postów na forum: 876

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 9 użytkowników online.
» 0 Użytkownik(ów) | 9 Gość(i)

Ostatnie wątki
Kancelaria zamowienia pub...
Ostatni post: Morlingo32
04-14-2018 05:14 AM
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 152
ADWOKAT WAŁBRZYCH OPINIE
Ostatni post: Abwer3
04-11-2018 04:41 AM
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 101
Ile kosztuje rozwód?
Ostatni post: Kasiko
04-08-2018 11:49 PM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 67
Adwokat Jelenia Góra - ro...
Ostatni post: Kasiko
04-08-2018 11:31 PM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 64
Dobry i skuteczny adwokat...
Ostatni post: 888seven
04-08-2018 02:32 AM
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 210
Adwokat od prawa pracy w ...
Ostatni post: Tomasz_pol
03-30-2018 09:25 PM
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 4755
Kancelaria Prawo Budowlan...
Ostatni post: AnielaRutowicz
03-20-2018 12:02 AM
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 330
ADWOKAT WROCŁAW ALIMENTY ...
Ostatni post: AnielaRutowicz
03-15-2018 01:06 AM
» Odpowiedzi: 14
» Wyświetleń: 1091
Rozwód bo miłość wygasła ...
Ostatni post: woood
03-12-2018 05:06 AM
» Odpowiedzi: 23
» Wyświetleń: 13621
Ile kosztuje rozwód, kosz...
Ostatni post: JEsele34
03-05-2018 06:59 AM
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 872

 
  Kancelaria zamowienia publiczne Warszawa
Napisane przez: FonixSp - 04-13-2018 06:02 PM - Odpowiedzi (7)

witam,

pilnie poszukuje namiarów na dobrą kancelarię prawną która zajmuje się obsługą przetargów w Warszawie - chodzi o pomoc na wszystkich etapach podmiotowi który w takim przetargu chce wystartować. Najlepiej aby kancelaria była z Warszawy ale nie jest też to problem jeśli będzie z innego miasta byleby była dobra i znała się na przetargach bardzo dobrze.

Wydrukuj tę wiadomość Wyślij tę wiadomość znajomemu

  ADWOKAT WAŁBRZYCH OPINIE
Napisane przez: Kasiko - 04-11-2018 03:20 AM - Odpowiedzi (3)

Nie jestem w stanie ogarnąć tego. Wystapilam do sądu z rozwodem bez orzekania o winie. Nie chciałam robić tej całej szopki, wyciągać brudow i przede wszystkim przyznać się przed obcymi ludźmi ( i sobą sama) jak bardzo dałam się zniewolic i poddać.

Mój mąż jednak był innego zdania. W odpowiedzi stwierdził że z orzekaniem o winie, jak łatwo się domyślić mojej!??? Stworzył świat (dosłownie i w przenośni) do którego wgonil kilka osób z grona moich znajomych i rodziny mojej ( którzy niedawno byłi dla niego gorszym sortem ludzi) i swojej. W świecie tym stał się ich "przyjacielem". Wydzwanial do wszystkich dosłownie. Odwiedzał ich. Opowiadał im różne historyjki najczęściej nieprawdziwe lub ze zmienionym faktami, tak abym to ja została potworem.

Stałam się żona, która nic nie robi tylko sobie siedzi ( jestem kierowca tir, ale codziennie w domu, hodowca koni) matka, która nienawidzi własnej córki i fałszywą przyjaciółka.

Mój jeszcze mąż nie robił dosłownie nic. Kompletnie nic.

Ja pracowałam, wracałam zajmowałam się końmi, łącznie z wywaleniem gnoju. Kiedy zaszlam w ciążę w sumie nic się nie zmieniło. Pracowałam do dnia kiedy moja klacz złamała mi nogę ( wykonywałam jej bolesny zabieg, sama bo mąż nie miał czasu, odpoczywal po ciężkim dniu...) trochę polezalam w stajni zanim doczolgalam się do domu z brzuchem (7miesiąc). Zawiozl mnie do szpitala. Nogę włożyli mi w gipsowa szynę i do domu.

No cóż polezalam w stajni to już starczy. Mąż wymyślił sobie ze zrobimy wigilię u nas. Zgadnijcie kto wszystko szykowal? Ja tak ja. Jego nie było, gdzie był co robił, nie wiem już wtedy mnie to całkiem nie interesowało. Wielokrotnie prosiłam go wtedy żeby się wyniósł. Oczywiście bezskutecznie. ponieważ mocno przeciazylam nogę dostałam zapalenia noga dosłownie wyszła mi z tej szyny. Była co najmniej dwa jak nie trzy razy większa.

W 8 miesiącu ciąży urodziłam. Moja piękną, silna i dzielna dziewczynę. Której podobno nienawidzę i się nią nie opiekuje... podobno. Dla niej zrezygnowałam z pracy po kraju i jeżdżę w koło komina. Dzięki czemu jestem co dzień w domu. Ponieważ tak bardzo nienawidzę swojej córki to mój jeszcze mąż chce mi ją odebrać.

Ciekawe w tym wszystkim jest to że wg jego świadków to on ją utrzymuje kupuje jej jedzenie, ubrania... Bez jaj zalega mi z alimentami za kilka miesięcy, córki nie widział od kilku tygodni, bo a to auto u mechanika ( sprawdziłam stało pod jego domem) a to był w szpitalu, sprawdzone nie był w żadnym.

PROSZĘ O NAMIAR NA DOBREGO ADWOKATA W TYCH SPRAWACH Z WAŁBRZYCHA ALBO Z OKOLIC. DUŻO LUDZI MÓWI, ŻE LEPIEJ WYBRAĆ KOGOŚ SPRAWDZONEGO Z WROCŁAWIA. PROSZĘ WAS O OPINIE I RADY?

Wydrukuj tę wiadomość Wyślij tę wiadomość znajomemu

  Ile kosztuje rozwód?
Napisane przez: Kasiko - 04-08-2018 11:49 PM - Brak odpowiedzi

Ile kosztuje rozwód w przypadku gdy składa pozew osoba winna rozkładu małżeństwa?

Wydrukuj tę wiadomość Wyślij tę wiadomość znajomemu

  Adwokat Jelenia Góra - rozwód i alimenty
Napisane przez: Kasiko - 04-08-2018 11:31 PM - Brak odpowiedzi

W czwartek złożyłam do sądu pozew o rozwód. Jestem na samym początku tej drogi. Sprawa miała być prosta ale ostatecznie mocno się skomplikowała i mąż obiecuje, że będzie komplikowała się jeszcze bardziej. W związku z tym potrzebuje dobrego prawnika z Jeleniej Góry. Poza tym mam pytaia

Jaka jest realna wysokość alimentów na dziecko jaką sąd może zasądzić? Z obliczeń wyszła kwota, którą nie sądzę, aby została przyjęta i zasądzona przez sąd, mimo wyliczeń na podstawie realnych wydatkach.
Jak to wygląda u Was?

Wydrukuj tę wiadomość Wyślij tę wiadomość znajomemu

  Dobry i skuteczny adwokat lub radca prawny Świdnica k. Wrocławia
Napisane przez: Rita0101 - 04-08-2018 12:49 AM - Odpowiedzi (8)

Muszę Was poprosić o radę. Mój cudowny mąż, książę na białym koniu-o którego komfort i szczęście z godnym gejszy zawzięciem starania czynilam, jak w tym poradniku z 1955 roku, zapewne znalazł nowszy model i doszedł do wniosku,że rodzina z niepełnosprawnym synem i niepracującą ,opiekującą się nim żoną jest zbędnym luksusem- dąży do rozwodu. a z atmosfery, zachowania i argumentów śmiem wysnuć domniemanie-że z mojej winy…

Potrzebny mi zawzięty, skuteczny o dobrej opinii w rozwodach i prawie rodzinnym prawnik, jako,że mąż ma zaplecze prawnicze w sporej firmie znajomych solidne i puści mnie boso jak się nie ogarnę… miejsce akcji Świdnica woj. dolnośląskie

Wydrukuj tę wiadomość Wyślij tę wiadomość znajomemu

  ADWOKAT WROCŁAW ALIMENTY I ROZWÓD
Napisane przez: Leflxy - 03-14-2018 05:34 AM - Odpowiedzi (14)

Witam.Czy w pozwie o rozwód mogą zawierać się także alimenty oraz widzenia z dzieckiem???
Chciałabym bez orzekania o winie ze względu na to,że nie mam czasu wyciągać ileś miesięcy brudòw, poza tym stan zdrowia nie pozwala mi na to. Do tego mam 9 letnie niepełnosprawne dziecko. W przypadku jednak gdy nie da się po dobroci to proszę na wszelki wypadek abyście wskazali do którego adwokata we Wrocławiu warto iść ze sprawą o alimenty na mnie i na dziecko oraz rozwód?

Wydrukuj tę wiadomość Wyślij tę wiadomość znajomemu

  Kancelaria Prawo Budowlane Warszawa
Napisane przez: Katarzynia - 03-09-2018 06:42 AM - Odpowiedzi (3)

Dzień dobry,

Poszukuję kancelarii najlepiej prowadzonej przez adwokata lub radcę prawnego specjalizującego się w prawie budowlanym. Chodzi mi o poprowadzenie inwestycji od początku do końca, doradztwo podczas przetargu, analizy SIWZ, sprawy związane z uzyskaniem wszystkich pozwoleń, przygotowanie umów z wykonawcami, podwykonawcami, kierownikami budów itd. Czy możecie polecić kogoś kto ma dobre opinie w Warszawie i robi wszystko kompleksowa i skrupulatnie ?

Wydrukuj tę wiadomość Wyślij tę wiadomość znajomemu

  Ile kosztuje rozwód, koszt rozwodu w 2018 r.
Napisane przez: Nathali - 02-26-2018 09:35 PM - Odpowiedzi (8)

Poszukuję informacji odnośnie kosztów rozwodu w 2018 r., poszukiwałam w internecie opinii na ten temat ale dane są z 2014 i starsze. Czy ktoś rozwodził się może nie dawno. ile kosztuje rozwód bez adwokata a ile z adwokatem. Interesuje mnie jaka jest różnica w cenie między rozwodem bez orzekania o winie i z orzekaniem? Czy ktoś brał adwokata w Warszawie?

Wydrukuj tę wiadomość Wyślij tę wiadomość znajomemu

  Rozwód z osobą chorą psychicznie
Napisane przez: Twisty - 01-16-2018 07:20 AM - Odpowiedzi (10)

Witam Was serdecznie. Mam takie pytanie : czy ktoś z Was spotkał się bądź był w związku z osobą chorą psychicznie ( głównie chodzi o schizofrenie lub dwubiegunową ), która to długo ukrywała a wyszło przypadkiem lub w inny sposób. Chodzi mi o taki paradoks - mąż/żona pił/a alkohol ( 2-3 razy w tyg i palił marihuane w weekend np.co drugi) i alkohol oraz narkotyk tłumił chorobę ( osoba była bardzo spokojna i grzeczna) a gdy odstawił/odstawiła to okazało się, że choroba jest bardzo zaawansowana ( chory miał silne ataki skrajnych emocji, agresje słowną, chciał/a zbawiać świat, uważał/a się za Boga itp). Możecie pisać o wszelkich zaburzeniach psychicznych w związku.

Pytanie jak przeprowadzić rozwód z taką osobą która jest chora psychicznie ale nigdy się nie leczyła, normalnie żyje i pracuje ale od jakiegoś czasu nie da się z nią żyć - groźby, furie, przemoc głównie psychiczna ale także fizyczna. Dzieci boją się zostawać z nią same w domu itp.

Pytanie do którego adwokata w Warszawie iść z takim tematem w grę wchodzi także opieka nad dziećmi, podział majątku

Wydrukuj tę wiadomość Wyślij tę wiadomość znajomemu

  Tani rozwód jak przeprowadzić
Napisane przez: AnnaMariaP - 12-30-2017 06:49 AM - Odpowiedzi (1)

ak załatwić cały rozwód jak najtaniej? Interesuje mnie sam rozwód, kwestia podziału majątku, opieka nad dzieckiem i alimenty. Czy umowy spisane między sobą (bez obecności notariusza) mają jakąs moc prawna? Podzielcie się proszę swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami.

Wydrukuj tę wiadomość Wyślij tę wiadomość znajomemu

adwokat, radca prawny, wrocław, warszawa, legnica | Kontakt | Wróć do góry | Wersja bez grafiki


Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018MyBB Group.

theme by Saglam Kafa