Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  

Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 942
» Najnowszy użytkownik: Kolty
» Wątków na forum: 281
» Postów na forum: 1,177

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 7 użytkowników online.
» 0 Użytkownik(ów) | 7 Gość(i)

Ostatnie wątki
Skrócenie zakazu prowadze...
Ostatni post: Maria badera
10-21-2018 08:32 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 245
Kredyt we frankach pozew ...
Ostatni post: Morps
10-19-2018 10:03 PM
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 7206
GETBACK IDEA BANK POZEW Z...
Ostatni post: Morps
10-19-2018 09:59 PM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 758
Dobra kancelaria Antywind...
Ostatni post: Morps
10-16-2018 09:59 PM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 636
Kochanka świadkiem w spra...
Ostatni post: Franc1
10-08-2018 06:31 AM
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 989
Tani rozwód jak przeprowa...
Ostatni post: Franc1
10-08-2018 06:24 AM
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 1459
Adwokat rozwód z orzekani...
Ostatni post: Franc1
10-08-2018 06:23 AM
» Odpowiedzi: 42
» Wyświetleń: 4670
Poszkodowani przez fundus...
Ostatni post: Franc1
10-08-2018 06:22 AM
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 2078
Wypowiedzenie umowy kredy...
Ostatni post: Franc1
10-08-2018 06:21 AM
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 518
Dobra Kancelaria prawo ka...
Ostatni post: Franc1
10-08-2018 06:19 AM
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 545

 
  Skrócenie zakazu prowadzenia pojazdów - blokada alkoholowa
Napisane przez: Czarpi - 10-21-2018 07:23 PM - Odpowiedzi (1)

Witam mam pytanie jeśli ktoś miał zakaz na prowadzenie pojazdów to czy po połowie tego zakazu może zrobić prawo jazdy ? Zakaz był spowodowany jazdą pod wpływem alkoholu. Czy moze osoba zrobić prawo jazdy pod warunkiem ze będzie miał blokade alkoholową w samochodzie ? Czy ktoś wie jak szybko załatwić sobie taką blokadę alkoholową? Czy do tej procedury potrzebny jest adwokat czy jakiś inny specjalista? Jak wygląda sam proces przyznania blokady alkoholowej?

Wydrukuj tę wiadomość Wyślij tę wiadomość znajomemu

  Dobra Kancelaria prawo karne skarbowe, prawo podatkowe
Napisane przez: Rooosss - 09-22-2018 06:20 AM - Odpowiedzi (7)

Poszukuję kancelarii która zapewni obronę w sprawie niesłusznych zarzutów o udział w karuzeli podatkowej oraz wyłudzeniach vat. Czy jest gdzieś w Polsce kancelaria która specjalizuje się w takich tematach a nie robi tego jakby przy okazji? Ojciec znajomej prowadzi firmę, uczciwy człowiek całe życie cieżko pracował aby rozwinąć dość duży biznes, teraz tuż przed emeryturą przyszło mu się zmierzyć z takimi zarzutami. Kancelaria radców prawnych która ich obsługuje oczywiście proponuje pomoc w zamian za dość wysokie wynagrodzenia ale jak patrze na informacje na ich stronie www to wydaje mi się, że nie mają żadnego doświadczenia w takich tematach

Wydrukuj tę wiadomość Wyślij tę wiadomość znajomemu

  Fritz Exchange - Jak odzyskać pieniądze?
Napisane przez: Kubarudolf - 09-07-2018 08:28 AM - Odpowiedzi (3)

dobry wieczór,

W związku z sytuacją w Fritz Group prowadzącą kantor internetowy Fritz Exchange który przestał wypłacać pieniądze kientom proszę osoby zorientowane w temacie - prawników, adwokatów, radców prawnych lub inne osoby które miały takim problem o informacje co najlepiej zrobić aby odzyskać swoje pieniądze?

Wydrukuj tę wiadomość Wyślij tę wiadomość znajomemu

  Kancelaria prawo transportowe opinie
Napisane przez: dlamnne - 09-04-2018 07:19 AM - Odpowiedzi (5)

Poszukuję namiarów na dobrą kacnelarię specjalizującą się prawie transportowym do obsługi prawnej firmy transportowej działającej głownie na terenie Polski, Niemiec oraz Francji. Chodzi o kompleksową obsługę prawną dość sporej firmy transportowej w tym w szczególności zagadnienia

Pomoc prawna w sporach z kontrahentami i służbami z zagranicy - tj windykacja, odzyskiwanie należności od zagranicznych firm, kontrahentów, wszelkiego rodzaju spory mandatowe z policją i organami kontroli, obsługa prawna w sporach krajowych o wykonanie usługi transportowej - windykacja należności od kontrahentów, dochodzenie odszkodowań od kontrahentów, podwykonawców, odzyskiwanie odszkodowań w odpowiedniej wysokości od firm ubezpieczeniowych, pomoc i odwołania od kar nakładanych przez ITD, PIP a także pstępowania w sprawie wydania lub cofnięcia licencji i pozwoleń, obsługa szkód transportowych.

Jeśli możecie podać kancelarie która ma taką specjalizajcę i jest sprawdzona to bardzo proszę o namiary, koniecznie chodzi mi o to aby firma była sprawdzona bo testowaliśmy ostatnio 2 firmy z polecenia i żadna nie spełnia naszych oczekiwań.

Wydrukuj tę wiadomość Wyślij tę wiadomość znajomemu

  Kancelaria prawo budowlane Wrocław
Napisane przez: Bolwiecka12 - 09-02-2018 05:32 AM - Brak odpowiedzi

Dzień dobry. Sprawa dotyczy większej inwestycji budowlanej. Czy ktoś z Was rozwiązał umowę z wykonawcą z powodu rażących błędów budowlanych i wykonawczych? Jeśli tak to podpowiedzcie co mam zrobić... Czy mam pójść do dobrego prawnika napisać takie rozwiązanie? Ewentualnie pozwać jego firmę za źle wykonane prace budowlane. Sprawa jest z dzisiaj a jest weekend więc nawet nie mogę zasięgnąć porady profesjonalisty a sprawa nie daje mi spać. Wykonawca już wie że nie chcę go widzieć na budowie, tyle że on chce abym odkupiła od niego wszystkie materiały a gdy usłyszał, że jego błędy na budowie będą nas kosztowały dodatkowe 100.000zł powiedział, że to nie jego sprawa. Pomóżcie jeśli Wy albo ktoś z Waszego otoczenia był w takiej sytuacji... Potrzebujemy też namiar na bardzo dobrego prawnika od spraw budowlanych z Wrocławia bo zamierzam w poniedziałek iść tą sprawę prawnie załatwić

Wydrukuj tę wiadomość Wyślij tę wiadomość znajomemu

  Hussar Gruppa - dochodzenie wierzytelności oraz praw z obligacji
Napisane przez: Boiler - 08-31-2018 08:18 AM - Odpowiedzi (5)

witam, poszukuję osób ew informacji o możliwości dochodzenia roszczeń / windykacji w związku z tym co się teraz dzieje w Hussar Gruppa - czy są jakieś osoby które posiadają obligacje tej grupy i podejmują już jakieś kroki. Jaki jest wasz pogląd i pomysły na działanie?

Wydrukuj tę wiadomość Wyślij tę wiadomość znajomemu

  GETBACK IDEA BANK POZEW ZBIOROWY
Napisane przez: Liga53 - 08-24-2018 09:17 PM - Odpowiedzi (5)

witam,

Pojawiają się pomysły aby pozwać grupowo idea bank za sprzedawanie obligacji GetBack. Czy jakiś prawnik może się wypowiedzieć czy jest to sensowne. Podobno prawnicy przekonują, że nalezy już to zrobić teraz i pozew zbiorowy to najlepsza opcja dla poszkodowanych?

Wydrukuj tę wiadomość Wyślij tę wiadomość znajomemu

  Pozew zbiorowy ( grupowy ) czy warto?
Napisane przez: Socialmario - 08-22-2018 02:20 AM - Odpowiedzi (2)

witam,

Mam kredyt we frankach - kancelarie namawiają mnie na pozew zbiorowy bo jest tanio i podobno dobrze ale w internecie opinie na ten temat są różne i dlatego chciałbym zapytać doświadczone osoby o opinie? Czy wchodzić w pozew zbiorowy czy lepiej sprawę załatwić indywidualnie?

Wydrukuj tę wiadomość Wyślij tę wiadomość znajomemu

  Poszkodowani przez fundusze Alior i BOŚ - pozew ?
Napisane przez: Fositch - 08-18-2018 07:22 AM - Odpowiedzi (12)

Poszukuję osób poszkodowanych przez cztery fundusze Fincrea TFI (Inwestycje Selektywne, Inwestycje Rolne, Vivante i Lasy Polskie), W Investments (WI) które z pomocą "renomowanych banków" – m.in. Alior Banku i BOŚ Banku zebrały kupe kasy i ją przepuściły w tym i moje pieniądze. Pytanie która kancelaria zajmuje się tym problemem dobrze bo chcę sprawę ruszyć konkretnie. Czy jest jakaś grupa na facebook, infomacji jest bardzo mało a ja większość czasu jestem daleko poza krajem i cieżko i to wszystko ogarnać. Która kancelaria w Polsce dobrze zajmuje się tego typu sprawmi. Ludzie się organizują w tym temacie?

Wydrukuj tę wiadomość Wyślij tę wiadomość znajomemu

  Wypowiedzenie umowy kredytowej przez bank. Co robić?
Napisane przez: Looombi - 08-16-2018 06:58 PM - Odpowiedzi (2)

Witajcie. Dziś przyszło mi wypowiedzenie umowy kredytu z banku. Termin wypowiedzenia określono na 30 dni czyli do połowy września. Zalegam z niespełna 3 ratami ale, że rata to ok 2500zł to jest to dość znaczna suma. Ogólnie kredyt jest na 130.000 tys więc chyba nie muszę pisać że nie mam jak go spłacić.

Pytanie co mogę zrobić czy jest jakiś sposób aby dogadać się z bankiem? Restrukturyzacja kredytu, ewentualnie jakieś inne pomysły?

Piszę też tutaj bo sytuacja jest taka, że nie wiem czy w ogóle będę w stanie spłacić ten kredyt a słyszalem, że są prawnicy i kancelarie które pomagają w takich sytuacjach i robią oddłużanie albo pomagają walczyć z firmami windykacyjnymi. Czy coś poradzicie na ten temat?

Wydrukuj tę wiadomość Wyślij tę wiadomość znajomemu

adwokat, radca prawny, wrocław, warszawa, legnica | Kontakt | Wróć do góry | Wersja bez grafiki


Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018MyBB Group.

theme by Saglam Kafa