Adwokat, Radca Prawny, Opinie, Porady Prawne
ADWOKAT WROCŁAW ALIMENTY I ROZWÓD - Wersja do druku

+- Adwokat, Radca Prawny, Opinie, Porady Prawne (http://forumprawnik.pl)
+-- Dział: My Category (/Forum-My-Category)
+--- Dział: FORUM PRAWNIK - PORADY PRAWNE, OPINIE O ADWOKATACH I RADCACH PRAWNYCH (/Forum-FORUM-PRAWNIK-PORADY-PRAWNE-OPINIE-O-ADWOKATACH-I-RADCACH-PRAWNYCH)
+--- Wątek: ADWOKAT WROCŁAW ALIMENTY I ROZWÓD (/Thread-ADWOKAT-WROC%C5%81AW-ALIMENTY-I-ROZW%C3%93D)

Strony: 1 2

ADWOKAT WROCŁAW ALIMENTY I ROZWÓD - Leflxy - 03-14-2018 05:34 AM

Witam.Czy w pozwie o rozwód mogą zawierać się także alimenty oraz widzenia z dzieckiem???
Chciałabym bez orzekania o winie ze względu na to,że nie mam czasu wyciągać ileś miesięcy brudòw, poza tym stan zdrowia nie pozwala mi na to. Do tego mam 9 letnie niepełnosprawne dziecko. W przypadku jednak gdy nie da się po dobroci to proszę na wszelki wypadek abyście wskazali do którego adwokata we Wrocławiu warto iść ze sprawą o alimenty na mnie i na dziecko oraz rozwód?

RE: ADWOKAT WROCŁAW ALIMENTY I ROZWÓD - AniaKol - 03-14-2018 05:51 AM

Tak, ja tak właśnie miałam. Wszystko w 1 pozwie i zostało ustalone na 1 rozprawie ale bez orzekania o winie

RE: ADWOKAT WROCŁAW ALIMENTY I ROZWÓD - Leflxy - 03-14-2018 05:54 AM

Czyli mam napisać,że chce bez orzekania oraz ująć wszystko w pozwie

Cvp: ADWOKAT WROCŁAW ALIMENTY I ROZWÓD - AniaKol - 03-14-2018 05:56 AM

Nie powiem Ci, co masz napisać :-). Ale tak, ja miałam wszystko w pozwie, zaproponowaną kwotę alimentów i propozycję dot. widzeń.

Cvp: ADWOKAT WROCŁAW ALIMENTY I ROZWÓD - Leflxy - 03-14-2018 06:04 AM

Pani pisała sama pozew czy może lepiej iść do adwokata?

Cvp: ADWOKAT WROCŁAW ALIMENTY I ROZWÓD - AniaKol - 03-14-2018 06:17 AM

Tylko nie pani :-). Skorzystałam z adwokata, sama chyba bym sie nie była w stanie do tego zabrać nigdy, poza tym adwokat napisał to kawa na ławę = bardziej skutecznie. Ja bym owijała w bawełnę itd, bo nie potrafię wyviagać brudów do ludzi, masakra.

Cvp: ADWOKAT WROCŁAW ALIMENTY I ROZWÓD - Leflxy - 03-14-2018 06:19 AM

Myślę że chyba dojrzałam aby zakończyć te nieudane małżeństwo

Cvp: ADWOKAT WROCŁAW ALIMENTY I ROZWÓD - AniaKol - 03-14-2018 06:21 AM

Ale adwokaci sa drodzy, nie da się ukryć ale moim zdaniem warto.

Cvp: ADWOKAT WROCŁAW ALIMENTY I ROZWÓD - JolaSabina - 03-14-2018 06:26 AM

A czemu nie chcesz z orzekaniem?? Jak chcesz utrzymac sie z zasilku i alimentow? Nie da sie kochana ... Alimenty mam juz dwa lata i gdyby nie rodzice u ktorych mieszkam nie wiem co bym zrobila bo nie stac mnoe na wynajem.... Dlatego postanowilam z orzekaniem zeby placil alimentu i na mnie nie moge podjac pracy bo mloda wymaga opieki 24 h. No ale to w sumie kazdego decyzja

Cvp: ADWOKAT WROCŁAW ALIMENTY I ROZWÓD - Leflxy - 03-14-2018 06:40 AM

Moje dziecko też wymaga takiej opieki,sęk w tym że nie mam siły toczyć wojen a wiem że zrobi mi piekło z tego rozwodu bo jest nieobliczalny. Poza tym jeszcze nie wiadomo może być tak, że nie zgodzi się na rozwód bez winy gdy złoże wniosek i będzie chciał rozwodu z mojej winy